Projektovanie

electrical engineeringProjektovanie zahŕňa návrh, výroba a montáž elektrických komponentov automatizačného systému, a to najmä priemyselných elektrických rozvádzačov.

Podľa zadaní a požiadaviek zákazníka vypracujeme návrh priemyselného systému riadenia a súvisiacich rozvodov NN, či potrebných elektrozariadení. Na projektovanie používame profesionálny CAE systém EPLAN 5.xx a Eplan P8. Návrhy sú podľa platných noriem a môžu byť prispôsobené špecifickým štandardom zákazníka.

V oblasti projektovania a výroby elektrozariadení ide o konštrukciu a výrobu skriňových rozvádzačov, dodávky priemyselných rozvádzačov, ako súčastí technologických celkov, ovládacích pultov alebo dátových rozvádzačov.

Našou výhodou sú skúsenosti z mnohých integračných, či modernizačných dodávok systémov riadenia a súvisiacich priemyselných rozvádzačov, prípadne elektrozariadení, zahŕňajúcich kvalifikované nastavenie technologických funkcií, montáž u zákazníka spojená s integračnými testami a kvalitné servisné služby počas prevádzky zariadenia.

Kontakt

  •  Priemyselná 5/C
    917 01 Trnava
    Slovensko
  •  +421 911 746834
  •  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Produkty