Desktop aplikácie

Koncový zákazník: KOLOS

Dátum realizácie: Priebežne

Odvetvie: Služby

Použité technológie: Delphi, Access, Oracle

Opis riešenia:

Softvér pre homologizovanie klientskych adries s referenčnou databázou. Adresy s databázy klienta sú automatizovane porovnávané podľa zadaných kritérií s referenčnou databázou adresných bodov. Výstupom celého procesu je databáza homologizovaných adries, ktorá sa potom dá využiť pre tlač adresných štítkov pre adresné doručovanie poštových zásielok.

 • 01_mach

Koncový zákazník: Víno Levice

Dátum realizácie: Marec 2012 - doteraz

Odvetvie: Potravinársky priemysel

Použité technológie: CodeGear RAD Studio 2007 (Delphi), PostgreSQL, FastReport, Windows

Opis riešenia:

Informačný systém špecializovaný na evidenciu skladu a predaja sudového a fľaškového vína a s tým súvisiaceho tovaru na viacerých prevádzkach. Okrem tvorby objednávok a dodacích listov umožňuje plánovanie rozvozu tovaru, preskladňovanie a sledovanie pohybu vratných obalov (sudy). Možno vytvárať štatistiky predaja pre jednotlivé medzisklady, obchodných zástupcov, odberateľov, a pod. Systém dovoľuje poskytovať zákazníkom viacero druhov zliav a cien (cenové a zľavové skupiny na odberateľa, zľava na položku, zľava na celú objednávku). Samozrejmou súčasťou IS je množstvo tlačových zostáv.

 • vino_levice_objednavky
 • vino_levice_rozvoz

Koncový zákazník: Slovenské Elektrárne,a.s. EBO

Dátum realizácie: Priebežne

Odvetvie: Energetický priemysel

Použité technológie: Delphi

Opis riešenia:

Havarijný monitorovací softvér TDS pracuje ako klient systému TDS, pričom prijíma aktuálne dáta zo systému TDS a na základe povelu od operátora a vopred definovaných pravidiel vyhodnotí situáciu. Operátor aktuálnu výstrahu (alarm) potvrdzuje kliknutím na potvrdzovacie tlačidlo okna.

 • 01_tds_hs

Koncový zákazník: Slovenské Elektrárne,a.s. EBO a EMO

Dátum realizácie: Priebežne

Odvetvie: Energetický priemysel

Použité technológie: Delphi, C++, SQLite (klient), PostgreSQL (server), Windows, Linux, ArcView Shape (SHP)

Opis riešenia:

Aplikácia na vizualizáciu meraných veličín z mobilných monitorovacích jednotiek s využitím GIS. Merané veličiny sú zobrazované na GISmon Vehicle, pričom údaje sa lokálne ukladajú a posielajú bezdrôtovo na centrálny server. V prípade výpadku bedrôtového spojenia sa neposlané údaje automaticky pošlú z mobilnej monitorovacej jednotky na centrálne server. GISmon Desktop prestavuje rozhranie pre prácu s dátami na centrálnom serveri.

 • 01_gismon_vehicle
 • 02_gismon_desktop

Kontakt

 •  Priemyselná 5/C
  917 01 Trnava
  Slovensko
 •  +421 911 746834
 •  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Produkty