Kariéra

Momentálne nemá voľné žiadne pracovné pozície. V prípade zájmu o uvedenú pozíciu pošlite svoj žiadosť o zamestnanie s priloženým životopisom na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., následne Vás budeme kontaktovať.

 

Do žiadosti o zamestnanie nezabudnite uviesť nasledujúci text "V zmysle ustanovenia § 7 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla v žiadosti o zamestnanie a vo svojom životopise, som poskytol/poskytla spoločnosti Qintec a.s. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov spoločnosťou Qintec a.s. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam. Tento súhlas je možné odvolať kedykoľvek písomnou žiadosťou."

Kontakt

  •  Priemyselná 5/C
    917 01 Trnava
    Slovensko
  •  +421 911 746834
  •  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Produkty