O spoločnosti

Qintec a.s. je technologická a konzultačná spoločnosť zaoberajúca sa hlavne informačnými technológiami a priemyselnou automatizáciou. Spoločnosť vznikla 14.02.2007 a od svojho vzniku poskytujeme svojim zákazníkom profesionálne služby v oblasti vývoja softvéru, dodávky hardvéru a správy firemnej infraštruktúry.

Pri našich riešeniach využívame najmodernejšie technológie a postupy v oblasti informačných technológií, ktoré pomáhajú byť našim zákazníkom o krok vpred pred ich konkurenciou.
Vieme, že spokojnosť našich zákazníkov si môžme dlhodobo udržať len kombináciou vysokej kvality našich produktov a služieb, správnych informácií a inovatívnych technológií. Preto aj názov našej spoločnosti stojí na troch základných pilieroch – kvalita, informácie a technológie.

Naše projekty rieši flexibilný tím špecialistov v oblasti informačných technológií, pričom hlavný dôraz kladieme na kvalitu dodávaných produktov a poskytovaných služieb. Predpokladom je vytvorenie korektných vzťahov so zákazníkom, k čomu sa snažíme dospieť spoľahlivým, zodpovedným a otvoreným prístupom. V rámci spolupráce so zákazníkom jasne deklarujeme, že uspokojenie jeho požiadaviek je pre nás prvoradé, a jeho spokojnosť s našimi službami je aj dôvodom našej spokojnosti sa zmyslom nášho úsilia.

Kontakt

  •  Priemyselná 5/C
    917 01 Trnava
    Slovensko
  •  +421 911 746834
  •  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Produkty